ad-list

DAYBORO БЛУЗА
Работна блуза со спортски дизајн која овозможува поголема слобода во движењето. Благодарение на својот состав од TRFIBETEX материјалот. -состав:62% памук,35% полиестер,3% Спандекс,260г/м2 -качулка која се отстранува -појачана од 600Д полиестр…
ШифраR-J103
КатегоријаКолекција
Cerva
DAYBORO ПАНТАЛОНИ
Работни панталони од иновативенTRIFIBETEX материјал,ергономски крој,шиени со трослоен шев за поголема издржливост. -Состав:62% памук,35% полиестер,3% Спандекс,260г/м2 -Патент со преклоп и копче -D-копче за ИД картичка -практични џебови за…
Шифра13.85
КатегоријаКолекција
Cerva
DAYBORO ПОЛУКОМБИНЕЗОН
Работниот полукомбинезон со атрактивен спортски дизајн кој со својот состав од TRIFIBETEX материјал и еластичен појас,овозможува поголем комфор и слобода во движењето. -состав: 62% памук,35% полиестер,3% Спандекс,260г/м2 -патент со преклоп и…
ШифраOD-827-X
КатегоријаКолекција
Cerva
ARROW S1 SRC
Заштитни плитки кондури со атрактивен спортски дизајна произведени од специјален KPU материјал и нубок кожа кои пружаат отпорност од абење и обезбедуваат удобност и парапропустливост. -текстилна мрежеста постава -заштитна капа од композитен…
ШифраOB-CM130
КатегоријаЗаштитни обувки со ниво S1
Catamount