GRISON ПЛИТКИ O1 FO SRC

GRISON ПЛИТКИ O1 FO SRC BK

Шифра: OB-BK001

antistatik-djon
apsorber-energije-u-peti
djon-otporan-na-ulja
protivklizni-djon

За информации околу цените на производите ве молиме контактирајте не на мејл или телефон.

Плитки и длабоки работни чевли без заштитна капа и заштитен лист. Имаат антистатички, анти-лизгачки двослоен (ПУ/ПУ) ѓон отпорен на масла и нафта, со апсорбер на енергија во пределот на петата, многу се лесни и удобни.
Величини 36-48
EN ISO 20347

ПРОИЗВОДИ ОД ИСТА КАТЕГОРИЈА