SPRINT 96650 O1 SRC

SPRINT 96650 O1 SRC Pandait

Шифра: OB-P96650

antistatik-djon
apsorber-energije-u-peti
djon-otporan-na-ulja
kompozitna-kapa
paropropusna-postava
protivklizni-djon
vodootporno-gornjiste

За информации околу цените на производите ве молиме контактирајте не на мејл или телефон.

Работни плитки чевли изработени од текстил, со Sanitized® Microfibre постава којашто обезбедува заштита од микроби и бактерии и има супериорна контрола врз влагата, удобноста и отпорноста на абразија. Двослојниот ПУ/ПУ ѓон е анти-лизгачки, антистатички, отпорен е на масла и нафта и има апсорбер на енергија во пределот на петата.
Величини 36-48
EN ISO 20347

ПРОИЗВОДИ ОД ИСТА КАТЕГОРИЈА