ZUMA L 3001D

ZUMA L 3001D Pandait

Шифра: OB-P3001D

protivklizni-djon
antistatik-djon
djon-otporan-na-ulja
apsorber-energije-u-peti
paropropusna-postava

За информации околу цените на производите ве молиме контактирајте не на мејл или телефон.

Плитки бели работни мокасини без заштитна капа, изработени од паропропустлив микрофибер. Можат да се перат во машина за перење алишта. Поставата е изработена од микрофибер отпорен на бактерии. Полиуретанскиот ѓон е антистатички, анти-лизгачки, отпорен е на масла, нафта и киселини и има апсорбер на енергија во пределот на петата.
Величини машки 42-47 / женски 36-41
EN ISO 20347

ПРОИЗВОДИ ОД ИСТА КАТЕГОРИЈА