BEAVER

BEAVER

Шифра: OD-6200

odeca-za-zimu
vodootporna-odeca

За информации околу цените на производите ве молиме контактирајте не на мејл или телефон.

Термоизолациски, водоотпорен елек изработен од 100% полиестер со ПВЦ, постава од 100% полиестер, 230 g/m2, голем број практични џебови, закопчување со патент и дрикери, еластична лента за прилагодување на обемот во половината.
Величини S-XXXL

ПРОИЗВОДИ ОД ИСТА КАТЕГОРИЈА