KNOXFIELD РАБОТНА БЛУЗА

KNOXFIELD РАБОТНА БЛУЗА Knoxfield

Шифра: OD-9914

За информации околу цените на производите ве молиме контактирајте не на мејл или телефон.

Машка работна блуза со руска јака со модерен крој. Ракавите можат да се извадат. Два големи џеба за рацете и еден мултифункционален џеб на градите, D-прстен за лична карта, два задни џеба, појачан дел на рамената, еластични манжетни, декоративни контрастни штепови за висока видливост. Материјал 65% полиестер, 35% памук, 275 g/m2, со појачувања од 600D полиестер на местата кои се изложени на поголемо абење.
Величини 46-64

ПРОИЗВОДИ ОД ИСТА КАТЕГОРИЈА