NOYO ESD

NOYO ESD

Шифра: OD-1471

esd

За информации околу цените на производите ве молиме контактирајте не на мејл или телефон.

ESD маица со куси ракави. Состав 96% памук, 4% јагленски влакна, 170 g/m2. Достапна во тегет, сина и бела боја.
Величини XS-XXXL
EN 61340-1-5

ПРОИЗВОДИ ОД ИСТА КАТЕГОРИЈА