BATMETALL БЕЗ МАНЖЕТНИ

BATMETALL БЕЗ МАНЖЕТНИ Batmetal

Шифра: R-M001

За информации околу цените на производите ве молиме контактирајте не на мејл или телефон.

Ракавици од испреплетени прстени изработени од не’рѓосувачки челик, без манжетни, лента што може да се прилагодува, максимална заштита од сечење, можат да се носат и на левата и на десната рака. По специјална нарачка, манжетната е достапна во неколку бои. Се користат во прехранбената индустрија, месарниците и сл.
Величини XXS-XXL
EN 1082-1

ПРОИЗВОДИ ОД ИСТА КАТЕГОРИЈА