ALLYN ЗИМСКА ЈАКНА 2 во 1

ALLYN ЗИМСКА ЈАКНА 2 во 1 Allyn

Шифра: OD-9347

odeca-sa-reflektujucim-detaljima
odeca-za-zimu
vodotporna-odeca

За информации околу цените на производите ве молиме контактирајте не на мејл или телефон.

Зимска јакна со модерен дизајн, 100% полиестер, 200 g/m2, постава од 100% полиестер, појачувања од материјал DuPont Invista CORDURA на рамената, рефлектирачки детали 3М, водоотпорна и отпорна на ветер, качулката може да се смести во јаката, ракавите можат да се извадат, при што јакната може да се носи и како елек, внатрешни џебови (еден е наменет за мобилен телефон), достапна во повеќе комбинации на бои.
Величини S-XXXL

ПРОИЗВОДИ ОД ИСТА КАТЕГОРИЈА