HONEY LUX ДЛАБОКИ ЧЕВЛИ

HONEY LUX ДЛАБОКИ ЧЕВЛИ BK

Шифра: OB-BK160

antistatik-djon
apsorber-energije-u-peti
djon-otporan-na-ulja
paropropusna-postava
protivklizni-djon

За информации околу цените на производите ве молиме контактирајте не на мејл или телефон.

Работни чевли од кафена нубок кожа,со двослоен PU/TPU ѓон,долен слој со зголемена отпорност од абење,удобни и лесни.Предвидени за носење во слободно време и на сите работни места каде не е потребна дополнителна заштита на стапалата.Лесни,погодни за возење и подолго стоење.

Големина 39-47

EN ISO 20347

ПРОИЗВОДИ ОД ИСТА КАТЕГОРИЈА